ODHALENÍ: Známe Tajemství Kim Kardashian K Dokonalým Nehtům - (Tohle By Jste Nečekali!)
In Magazine
Autor: Iveta Snopková, 2.2.2023 - Praha
NOVINKA
MŮŽETE ZNÁT Z
Photograph: Lee Scott / Unsplash
Svět neustále sleduje Kim Kardashian a každý její pohyb je pod drobnohledem. Není žádným překvapením, že když Kim odhalila své tajemství dokonalé manikúry, svět zpozorněl. V nedávném rozhovoru se Kim Kardashian přiznala k používání press-on nehtů, což je trend, který se rychle ujímá i mezi ostatními celebritami.
Kim Kardashian se nedávno na Instagramu podělila o svou nejnovější posedlost se svými sledujícími. Poté, co se zúčastnila exkluzivní akce, zveřejnila fotku svých dokonale upravených nehtů, na kterých prozradila, že k dosažení bezchybného vzhledu použila press-on nehty. Na snímku byly jasně vidět její sundané press-on nehty, což potvrdilo, že i ona je fanynkou posledního šílenství. Miliony Kiminých followerů to rychle vzaly na vědomí a mnozí nyní zvažují, že sami vyzkouší dostupnou a pohodlnou alternativu k tradiční manikúře.
Press-on nehty existují již desítky let, ale v posledním roce nebo dvou byly přepracovány tak, aby vyhovovaly potřebám dnešních zaneprázdněných a stylových žen. Pohodlí press-on nehtů je bezkonkurenční. Lze je aplikovat rychle a snadno a výsledky jsou ohromující. Během pár minut můžete mít dokonale upravené nehty, které vydrží týdny.
Skutečnost, že Kim Kardashian je fanynkou press-on nehtů, mění hru. Kim je známá svým stylem a je vždy trendy. Pokud Kim používá press-on nehty, víte, že to musí být poslední výstřelek. A není sama. Další celebrity jako Kylie Jenner, Cardi B a Rihanna byly spatřeny s dokonale vypadajícími press-on nehty.

Jak je to ale s výdrží press-on nehtů? Nebojte se, jsou navrženy tak, aby vydržely. Mnoho press-on nehtů je vyrobeno z odolných materiálů, které vydrží každodenní opotřebení. Jsou také voděodolné, takže se nemusíte bát, že by vám spadly ve sprše nebo při mytí rukou.

Další skvělá věc na press-on nehtech je, že se snadno aplikují. Nemusíte být profesionální manikérka, abyste aplikaci zvládli. Nehty jsou dodávány s lepicími polštářky nebo lepidlem a vše, co musíte udělat, je vybrat správnou velikost pro každý nehet a přitisknout je. Tento proces je rychlý a bezbolestný a nevzniká při něm žádný nepořádek.

Ručně Vyráběné Press-on Nehty: Nejlepší Volba Pro Krásu a Kvalitu:


Zatímco press-on nehty mohou být pohodlnou a dostupnou alternativou k tradiční manikúře, je důležité si uvědomit, že ne všechny press-on nehty jsou stejné. Jedním z tipů naší redakce při nákupu press-on nehtů je zvolit si ručně vyráběné nehty, kdykoli je to možné.

Ručně vyrobené nehty jsou často kvalitnější a lze je vyrobit na míru, aby seděly vašemu konkrétnímu tvaru a velikosti nehtu, takže padnou přirozeněji a pohodlněji. Navíc mají tendenci vydržet déle než strojově vyrobené nehty, takže si své dokonalé nehty můžete užívat celé týdny. Pokud tedy chcete vyzkoušet trend press-on nehtů, zvažte investici do páru ručně vyrobených nehtů pro bezchybnou a dlouhotrvající manikúru.

Ručně vyráběné press-on nehty jsou vyrobeny stejnými technikami jako nehty vyrobené v salonu z gel laků a gelů. To je důvod, proč jsou tak lepší než jiné možnosti press-on nehtů. Výsledkem je sada press-on nehtů, která vypadá stejně přirozeně a krásně jako profesionální gelová manikúra, ale s pohodlím press-on. Pokud tedy hledáte tu nejlepší možnou kvalitu a bezchybný výsledek, ručně vyráběné press-on nehty jsou správnou volbou.

Takže, pokud se chcete nasednout na nejnovější vlnu trendu celebrit, vyzkoušejte press-on nehty. Jsou cenově dostupné, snadno se aplikují a vypadají fantasticky. S tolika barvami, designy a styly, ze kterých si můžete vybrat, můžete svůj vzhled měnit tak často, jak chcete. A kdo ví, možná budete dalším trendsetterem, stejně jako Kim Kardashian.

Nenechte si ujít nejnovější trendy a postřehy – přihlaste se ještě dnes!
Pokud jste se rádi dozvěděli o nejnovějších trendech a tipech celebrit, nezapomeňte se přihlásit k odběru dalšího obsahu, jako je tento, přímo do vaší schránky! Vyplněním své e-mailové adresy níže získáte přístup k exkluzivním článkům a tipům o všem, co se týká krásy, módy a životního stylu.

© Všechna práva vyhrazena pro In Magazine 2023
Made on
Tilda